قیمت میکرونیدلینگ صورت

قیمت میکرونیدلینگ صورت تیر ۱۴۰۱ (تهران)

حتما می‌دانید که برای رفع چین و چروک و جای زخم و آثار سوختگی و یا جای جوش و ترک های پوستی و هم چنین از بین بردن لک های ناشی از حوادث، بهترین گزینه انجام میکرونیدلینگ است.
قطعا هم راجع به مزایای میکرونیدلینگ Microneedling، کاربرد های آن مطالعه کردید که این روش را انتخاب کرده اید، اما این که یک روش درمانی چه طور انجام می شود و چه مزایایی دارد، کافی نیست. چرا که یک مسئله مهم، هزینه و قیمت نهایی ایست که باید بابت آن بپردازید، و این که آیا با توجه به مزایا و نتایج مقرون به صرفه خواهد بود یا خیر.
ما در این مقاله می خواهیم به طور دقیق قیمت میکرونیدلینگ صورت و عوامل تاثیرگذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت را بررسی کنیم و قیمت این خدمات در کلینیک راشا را نیز ارائه بدهیم.


هزینه میکرونیدلینگ صورت در تهران ۱۴۰۱ چقدر است؟

برای این سوال نمی توان پاسخ قطعی و مشخصی داد، چرا که بر روی هزینه میکرونیدلینگ عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند.
یعنی قیمت میکرونیدلینگ به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، مهارت و دستمزد پزشک و … بستگی دارد که در ادامه به طور کامل توضیح می دهیم، اما به طور کلی می توان گفت هزینه میکرونیدلینگ بسیار کمتر از روش‌هایی چون جراحی لیفت می‌باشد.
و به طور حدودی در بازه 600 هزار توان تا 2 میلیون تومان می توان بر آورد کرد.

هزینه میکرونیدلینگ صورت در کلینیک راشا

در کلینیک زیبایی راشا، میکرونیدلینگ را همراه با مواد مزو تراپی انجام می دهیم تا مزونیدلینگ تاثیر بیشتری بر روی پوست مراجعه کنندگان مان داشته باشد.متخصص زیبایی ما بعد از بررسی و تشخیص این که کدام برای پوست شما مناسب است، مواد مناسب را پیشنهاد می دهد.

قیمت میکرونیدلینگ 9۰۰.۰۰۰ تومان و هزینه آن با مواد مزو رویتا ۱.7۰۰.۰۰۰ تومان است.
در کلینیک ما میکرونیدلینگ سر هم انجام می شود و قیمت میکرونیدلینگ سر 4۰۰.۰۰۰ تومان است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت میکرونیدلینگ صورت

عوامل تاثیر گذار در قیمت میکرونیدلینگ صورت

همان طور که گفتیم با توجه به نقش عوامل مختلف در تعیین هزینه میکرونیدلینگ، نمی توان قیمت دقیقی و نهایی برای آن محاسبه کرد.
 اما این جا ما با بررسی از عوامل تأثیرگذار در تعیین این قیمت‌ها، این آگاهی را به شما می دهیم که بتوانید قیمت حدودی را به دست بیاورید.

چند عامل مهم زیر در قیمت میکرونیدلینگ تاثیر گذارند:

ناحیه و محل درمان

منطقه ای که می خواهید درمان کنید و مشکل و وخامت آن در قیمت میکرونیدلینگ تاثیر گذار خواهد بود. چرا که هر چه وسعت عارضه هایی نظیر لک، جای جوش و زخم بیشتر باشد، نیازمند صرف وقت، مواد و تعداد جلسات بیشتر خواهد شد، طبیعتا روی قیمت هم تاثیر می گذارد و قیمت نهایی میکرونیدلینگ بیشتر می شود.
هم چنین ناحیه مورد نظر شما اگر نیاز به حساسیت و دقت بالاتری داشته باشد، هزینه آن هم بیشتر خواهد شد.
به طور کلی می توان گفت درمان های صورت ارزان تر هستند، مانند موارد زیر:

  • آکنه اسکار
  • منافذ خیلی باز پوست
  • خطوط و چروک ها
  • ترک پوستی یا استرچ مارک
  • نقاط تیره افزایش سن

در مناطق دیگر بدن نیز می توان از میکرونیدلینگ در درمان موارد زیر استفاده کرد:

  • اسکار های عمیق
  • پوست خشن شده
  • کاهش الاستیک پوست
  • ترک های پوستی

تخصص و دستمزد پزشک

هر چقدر پزشک در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه بالاتر می رود. چرا که پزشکی که بیشتر با آناتومی صورت آشنا باشد و مهارت بیشتری داشته باشد، نتیجه بهتری برای شما به ارمغان می‌آورد. بنابراین طبیعی است که دستمزد یک پزشک باتجربه بیشتر از دیگری باشد و این می تواند روی هزینه میکرونیدلینگ تاثیر بگذارد.

موقعیت و شهرت کلینیک

هر چقدر موقعیت مکانی مطب یا کلینیک بهتر باشد، هزینه درمان بیشتر خواهد شد.
قیمت میکرونیدلینگ در تمام شهرها و استان‌های ایران یکسان نخواهد بود، حتی هزینه میکرونیدلینگ در کلینیک‌های مناطق مختلف یک شهر مانند تهران هم ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد و تغییر موقعیت مکانی کلینیک از پایین شهر به بالا شهر شاهد تغییر قیمت خواهیم بود.
اگر هزینه میکرونیدلینگ برایتان مهم است، علاوه بر تجربه و تخصص پزشک، به موقعیت جغرافیایی کلینیک همتوجه داشته باشید.

تعداد جلسات مورد نیاز

در جلسه مشاوره قبل از انجام، هزینه میکرونیدلینگ به صورت دقیق مشخص خواهد شد؛ اگر پزشک تشخیص دهد به تعداد جلسات بیشتری برای انجام میکرونیدلینگ نیاز دارید، هزینه میکرونیدلینگ بیشتر می شود. اما معمولاً این روش در ۴ جلسه درمانی به فاصله یک ماه انجام می شود.

حتما برای آگاهی از هزینه دقیق این روش باید به صورت حضوری به متخصص زیبایی مراجعه کنید تا با بررسی های لازم در جلسه مشاوره، هزینه دقیق به شما اعلام شود.

استفاده از مواد مکمل برای اثر گذاری بهتر

در بعضی از کلینیک ها، در این از دیگر روش های جوانسازی استفاده شود تا اثربخشی بیشتری داشته باشد، در نتیجه هزینه میکرونیدلینگ صورت بالاتر می رود. مثلا ممکن است از سرم های هیالورونیک اسید استفاده شود یا بسته به نوع عارضه، نیاز به استفاده چند جلسه ای از امواج رادیویی باشد. یا در برخی موارد، پزشک تشخیص دهد از پلاسمای غنی از پلاکت استفاده شود. تمامی این موارد جزو عوامل تأثیرگذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت خواهند بود.
در اکثر کلینیک ها از جمله کلینیک راشا رایج است که میکرونیدلینگ با مواد مزوتراپی انجام شود، میکرونیدلینگ اگر به همراه مواد مزوتراپی جهت اثربخشی بیشتر انجام شود قیمت بالاتری خواهد داشت.

هزینه های مراقبت بعد از انجام میکرونیدلینگ

هزینه های مراقبت بعد از میکرونیدلینگ

همانطور کهدر مقاله های دیگر اشاره کرده ایم، میکرونیدلینگ با وارد کردن سوزن به پوست انجام می‌شود و عارضه های جزئی همراه است که برای بهبودی سریع تر و نتیجه بخشی بهتر نیاز به مراقبت هایی دارد. بخشی از این مراقبت ها نیاز به هزینه کردن دارد. استفاده از مرطوب‌کننده، کرم های ترمیمی، کرم ضدآفتاب، تغذیه مناسب و سرم‌های شستشو از جمله هزینه‌های مراقبت‌های بعد از میکرونیدلینگ است.

آیا هزینه میکرونیدلینگ شامل بیمه می شود؟

میکرونیدلینگ جزو درمان های زیبایی محسوب می شود و معمولاً درمان های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. ممکن است در بعضی کلینیک ها برای پرداخت اقساطی برنامه ریزی کنند ولی اکثر کلینیک ها این طور نخواهند بود. 

آیا خدمات بسیار ارزان میکرونیدلینگ مطمئن و بدون عوارض است؟

دستگاه‌های میکرونیدلینگ را می‌توانید با هزینه‌ای ارزان‌تر تهیه کنید و خودتان در منزل این کار را انجام دهید. اما توجه کنید که میکرونیدلینگ خانگی کاملا بی‌خطر نیست و مانند دستگاه‌های حرفه‌ای بهترین نتیجه را برایتان به وجود نمی‌آورد. دستگاه‌های خانگی همچنین اگر به درستی تمیز نشوند یا روی پوست آلوده استفاده شوند، باعث ایجاد عفونت خواهند شد.
همچنین ممکن است مراکز یا آرایشگاه‌هایی را بیابید که خدمات میکرونیدلینگ را با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از کلینیک‌های معتبر انجام دهند. از آنجایی که میکرونیدلینگ در این مراکز توسط متخصص و با استفاده از مواد مرغوب و دستگاه‌های حرفه‌ای انجام نمی‌شود، ممکن است عوارض میکرونیدلینگ خطرناکی مانند عفونت، آسیب‌های جدی به پوست و… را به همراه داشته باشد.

سوالات درباره قیمت میگرونیدلینگ :

عوارض میکرونیدلینگ‌های ارزان قیمت چیست؟

مراکز نامعتبر معمولا خدمات ارزان‌تری ارائه می‌دهند. علت ارزان بودن این خدمات معمولا به بی‌کیفیت بودن مواد و تجهیزات مورد استفاده برمی‌گردد. مواد و تجهیزات بی‌کیفیت و همچنین غیرمتخصص بودن انجام‌دهنده میکرونیدلینیگ ممکن است باعث ایجاد تورم، بروز واکنش‌های آلرژیک، تیره شدن پوست، کبودی، جوش و التهاب و ... شود.

میکرونیدلینگ به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای میکرونیدلینگ به میزان آسیب‌های پوستی و عمق آن‌ها بستگی دارد. معمولا دو تا چهار جلسه میکرونیدلینگ با فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته نتیجه مطلوبی به همراه دارد.

بعد از میکرونیدلینگ چه مراقبت‌هایی لازم است؟

تا بهبودی کامل زخم‌ها از رفتن به محل‌های عمومی و آلوده مانند استخر نروید. سه تا چهار بار در روز از کرم‌های مرطوب‌کننده استفاده کنید. مصرف کرم‌های ترمیمی و ضدآفتاب بعد از میکرونیدلینگ نیز به بهبود سریع‌تر زخم‌ها کمک می‌کند. همچنین از خاراندن زخم‌ها و استفاده از لوازم ارایشی در این مدت پرهیز کنید.

آیا هزینه میکرونیدلینگ را می‌توان با بیمه پرداخت کرد؟

میکرونیدلینگ یکی از عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود. شرکت‌های بیمه معمولا به‌خاطر بالا بودن هزینه این‌گونه عمل‌ها، آن‌ها را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند. البته اگر این عمل به دلایل پزشکی انجام شود، ممکن است بتوانید از بیمه استفاده کنید. بنابراین قبل از انجام آن با پزشک خود مشورت کنید.

تفاوت مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ چیست؟

مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ دو روش متفاوت از هم هستند. مزونیدلینگ ترکیبی از دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ است.

5/5 - (2 امتیاز)
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی راشا
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *