تزریق بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل راهی برای درمان تعریق

تعریق که یک عملکرد طبیعی بدن است، واکنش دمای بدن نیز نامیده می شود. این وضعیت عموماً به طور غیرمستقیم ناشی از استرس، ورزش، خستگی، عوارض جانبی برخی داروها و بیماری ها نیست. تعریق به خصوص در ناحیه زیر بغل به دلیل وجود آثار و بو و ظاهر بد، باعث ناراحتی فرد و محیط می شود. برای کسانی که می خواهند به طور کامل از این وضعیت خلاص شوند، بوتاکس زیر بغل توصیه می شود. حال ببینیم بوتاکس زیر بغل چیست و چگونه انجام می شود؟ در مورد این موضوع به تفصیل بحث خواهیم کرد. بوتاکس زیر بغل چه زمانی اثر خود را نشان می دهد؟ و … .

همه چیز در مورد بوتاکس زیر بغل

عرق کردن که بخشی از زندگی روزمره ما است، یک وضعیت طبیعی است که در هر قسمت از بدن ما مانند سر، گردن، صورت و زیر بغل رخ می دهد. به طور کلی، تعریق در ناحیه زیر بغل بسیار شایع است. به خصوص در هوای گرم این وضعیت بیشتر می شود و باعث ناراحتی می شود. به همین دلیل افراد به بوتاکس زیر بغل روی می آورند. بوتاکس زیر بغل یکی از روش هایی است که فرد را از مشکل تعریق نجات می دهد. بوتاکس همانطور که می دانید روشی است که به رفع چین و چروک صورت کمک می کند. این فرآیند فقط برای چین و چروک صورت استفاده نمی شود. علاوه بر این، قبل از زیبایی پزشکی، از بوتاکس در درمان بیماری های چشمی و عصبی نیز استفاده می شود و برای جلوگیری از تعریق در ناحیه زیر بغل نیز استفاده می شود.

بوتاکس زیر بغل چیست؟

تعریق بیش از حد که در ناحیه زیر بغل رخ می دهد معمولاً در ماه های گرم تابستان بسیار زیاد است و ناراحت کننده است. افرادی که از این وضعیت ناراحت هستند، راه حلی برای بوتاکس زیر بغل پیدا می کنند. این فرآیند که به عنوان بوتاکس زیر بغل شناخته می شود، به عنوان درمان تعریق نیز شناخته می شود. بوتاکس در قسمتی انجام می شود که غدد عرق زیر بغل به شدت فعال هستند.

چگونه بوتاکس در ناحیه زیر بغل انجام دهیم؟

چرخه طبیعی تعریق در ناحیه زیر بغل باعث می شود که این مشکل در انسان بر زندگی خصوصی فرد تأثیر منفی بگذارد. همچنین وضعیتی است که می تواند منجر به از دست دادن اعتماد به نفس در جامعه شود. در مقابل، افراد بوتاکس زیر بغل انجام می دهند. استفاده از بوتاکس زیر بغل با استفاده از کرمی با خاصیت بی حس کنندگی در ناحیه مورد استفاده شروع می شود. سپس بعد از نیم ساعت به فرد اجازه تعریق داده می شود تا مناطقی که زیر بغل واقعاً عرق می کنند را تشخیص دهد. سپس بوتاکس در این نواحی اعمال می شود. برای این روش، بوتاکس از طریق سوزن هایی با نوک ریز به ناحیه مشکل دار تزریق می شود. به لطف این فرآیند، مشکل تعریق با توقف فعالیت بیش از حد غدد عرق از بین می رود.

بوتاکس در زیر بغل چه زمانی اثر خود را نشان می دهد؟

استفاده از بوتاکس در زیر بغل روشی است که تقریباً 10-20 دقیقه طول می کشد. اثر این فرآیند بعد از 10 روز خود را نشان می دهد. اثر بوتاکس تقریباً 12-6 ماه باقی می ماند. در نتیجه دیگر احساس ناراحتی نخواهید کرد و از شر مشکل تعریق خلاص خواهید شد.

درمان بوتاکس چه مدت از عرق کردن جلوگیری می کند؟

نتیجه مطلوب پس از بوتاکس، در حدود 2 هفته بعد حاصل می شود. مانند سایر کاربردهای بوتاکس، اثر آن معمولاً 4-6 ماه باقی می ماند، اما می توان مشاهده کرد که تا 1 سال نیز باقی می ماند. تکرار یک بار در سال به افزایش عمر اثر برنامه های بوتاکس کمک می کند.

بوتاکسی که در برابر تعریق اعمال می شود که زمان مصرف آن بسیار کوتاه است، میزان موفقیت بسیار بالایی دارد. در موارد بسیار شدید مربوط به ناحیه زیر بغل، می توان از درمان جراحی برای اعصاب برای پایان دادن به تعریق بیش از حد که قابل پیشگیری نیست استفاده کرد، یا می توان غدد عرق زیر بغل را با جراحی برداشت.

آیا بوتاکس زیر بغل ضرری دارد؟

در کاربردهای بوتاکس؛ خطر عوارض جانبی بسیار کم است. اگرچه اغلب اوقات درد، بی حسی، قرمزی، کبودی، تورم، التهاب و خونریزی در ناحیه تزریق بوتاکس دیده می شود. علاوه بر این، شکایاتی مانند خارش، ضعف، سرگیجه و بثورات در بیماران مبتلا به مشکلات آلرژی مشاهده شد.

بوتاکس زیر بغل اگر توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود هیچ خطری ندارد. با استفاده از آن هیچ آسیب دائمی به غدد عرق وارد نمی شود، فقط تحریک کمتری ایجاد می شود. بنابراین، با عملکرد طبیعی متابولیسم تداخلی ندارد.

سوالات درباره بوتاکس زیر بغل:

ماندگاری بوتاکس زیربغل چقدر است؟

ماندگاری تزریق بوتاکس به زیر بغل با توجه به عوامل مختلفی ممکن است فرق کند. عوامل موثر در ماندگاری بوتاکس : متابولیسم بدن، تکرار تزریق بوتاکس، مدت ماندگاری بوتاکس. ماندگاری بوتاکس بسته به کیفیت آن متغیر است. اما بطور کلی ماندگاری آن بین ۴ تا ۱۲ ماه است و در مواردی تا ۱۶ ماه هم ماندگاری دارد.

عوارض احتمالی تزریق بوتاکس زیر بغل چیست؟

با وجود اینکه تزریق بوتاکس کم خطر است، اما برخی بیماران ممکن است دچار عوارض جانبی شوند. عوارضی چون: ضعف عضلانی آنافیلاکسی مشکل در تنفس، بلع یا گفتار بثورات پوستی و کهیر مشکلات بینایی سرگیجه از دست دادن کنترل مثانه خشکی دهان سردرد خستگی درد در نواحی تزریق

هزینه تزریق بوتاکس برای درمان تعریق چقدر است؟

هزینه های درمانی بوتاکس برای کنترل تعریق بدن، به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان بوتاکس، نوع ماده بوتاکس، ناحیه مورد درمان و دستمزد پزشک از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت تزریق بوتاکس هستند.

Rate this post
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی راشا
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *